http://pretty-gossip-heroes-diaries.bulgarianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


РПГ Форум на сериалите ,Gossip Girl, Heroes, The Vampire Diaries и Pretty Little Liars
 
ИндексPortalГалерияПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Джулия Бел (210)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Клеър Бенет (133)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Ел Бишъп (64)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Катрин <3 (63)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Ейври Стоун (56)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Каролайн Форбс (51)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Деймън Салватор (11)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Хана Марин (9)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Блеър Уолдорф (4)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Chuck Bass (3)
Създаване на герой от сериал Vote_lcapСъздаване на герой от сериал I_voting_barСъздаване на герой от сериал Vote_rcap 
Latest topics
» Гени на пришълци в нашето ДНК
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:03 am by Джулия Бел

» Извънземните са сред нас?
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:01 am by Джулия Бел

» Китайски миньори изкопаха НЛО
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 1:00 am by Джулия Бел

» Призраци в затвора
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:57 am by Джулия Бел

» Призрак от шотландски замък се появи на снимки
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:56 am by Джулия Бел

» Призраци двойници вещаят смърт
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:54 am by Джулия Бел

» Къде е най-голямото сборище на духове по света?
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeПон Май 09, 2011 12:50 am by Джулия Бел

» Създаване на герой от сериал
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Май 08, 2011 11:30 pm by Джулия Бел

» Розовата градина
Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Май 08, 2011 10:46 pm by Джулия Бел

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 18, на Нед Окт 03, 2021 11:23 am

 

 Създаване на герой от сериал

Go down 
+11
Хана Марин
Катрин <3
Gossip Girl
Jenny Humphrey
Каролайн Форбс
eli
Елена Гилбърт
Джулия Бел
Катрин Пиърс
Ел Бишъп
Клеър Бенет
15 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Клеър Бенет
Neutral
Neutral
Клеър Бенет


Брой мнения : 133
Join date : 23.01.2011
Местожителство : Ню Йорк

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Яну 23, 2011 2:18 am

Име: Клеър Бенет

Героят ми е от сериала: Герои

Възраст: 18

Раса: човек

Външен вид: Аз съм с руса коса и синьозелени очи. Висока и секси, винаги съм облечена модерно, с високи токчета и кожено яке. Аз съм мажоретка и обичам да излизам с униформата на отбора, в който играя. Червилото е незименна част от външният ми вид.

Характер: Бързо се паля и не обичам да ме лъжат. Тъй като съм била наранявана много пъти, понякога се държа гадно и наранявам хората. Заради силите ми се чувствам различна, което никак не ми харесва. След като разбирам за дарбата си ставам по-силна и по-самостоятелна. Сега се грижа за себе си и искам да си създам нещо, като стена, за да не бъда наранена.

История: Аз съм училищна мажоретка от Одеса, Тексас. Живея с осиновителите си. Откривам способността си да се лекувам сама от всяка рана. Опитвам се да остана типичната ученичка. Страховете ми от това да бъда различна идват от това семейството ми да не ме отхвърли. Аз обичам приемното си семейство, но продължавам да търся свойте истински родители. Понякога несигурността ми ме кара да се държи странно, но природата ми печели обикновено. След като аз и семейството ми си тръгваме от Тексас за кратко сменяме имената си, но после пак ги връщаме обратно. Сега съм сам-сама и се опитвам да се справя с дарбата си и с трудностите пред мен.

Дарба: Регенерация на клетки, практически съм безсмъртна.

Допълнителна информация: Притежавам силата бърза регенерация на клетките, която ми позволява да се възтановявам от почти всякакви наранявание за секунди. Също така усещам изключително малко болка дори от сериозни наранявания, включително изгаряне и чупене на врата. Още не съм достигнала лимит в силите си.

Снимка: Създаване на герой от сериал L3608ef6b0000_1_14943
Върнете се в началото Go down
Клеър Бенет
Neutral
Neutral
Клеър Бенет


Брой мнения : 133
Join date : 23.01.2011
Местожителство : Ню Йорк

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Яну 23, 2011 2:20 am

Ами самоодобрявам се :D
Върнете се в началото Go down
Ел Бишъп
Neutral
Neutral
Ел Бишъп


Брой мнения : 64
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Яну 23, 2011 4:37 pm

Име: Елеонор Зоуи Бишъл
Героят ми е от сериала: Герои
Възраст: 22
Раса: човек
Статус: неутрален, човек на компанията

Външен вид: Ел е висока около 1.65 и слабичка, което още от сега я определя като слаб боец. Има дълга руса коса почти до кръста. Попринцип е къдрава, но Ел я изправя. Често й се налага да я връзва на опашка, за да не й пречи. Очите й са сини и много изразителни. Момичето често слага черен молив или спирала, за да ги подчертае. Но най-много от всички аксесоари, Ел обича обувките. Има стотици, но това не й пречи да купува още и още.

Характер: Ел е силна личност. Свикнала е да се доказва. Това не я прави лошо човек, просто една от многото такива. Готова е да понесе всичко в името на близките си. Никога не би ги разочаровала съзнателно. Когато е на работа, Ел се държи дистанцирано и съсредоточено в това, което прави. А когато е в почивка умее да се забавлява. Понякога може да е доста избухлива, но това са редки случаи. Много добре прикрива емоциите си, което й помага да изиграе играта си по-добре.

История: Родена е в семейството на двама "герои". Майка й умряла при раждането. Още от малка, баща й я обучавал за агент. Тя израснала, не учейки математика, а различните видове способности и как действат. С времето тя ставала много добра, но баща й бил сляп за успеха на дъщеря си. Може би и затова тя толкова пъти се проваляла - нямала мотив до победи.
Но всичко се променя когато един ден Сайлър убива баща й. В началото тя не знае какво да прави и се паникьосва. Анджела Петрели поема контрол над компанията на баща й и Сайлър заема мястото й. Анджела решава, че Ел е опасна и я заключва при другите като нея. Там тя прекарва 6 месеца. Сама и вече обезнадеждена, Ел мисли за самоубийство. Но ето че лъч светлина се прокрадва измежду решетките и момичето е освободено. Анджела Петрели се оттегля от поста си и го предоставя на Ел. Защо ли?! В света има промяна. Клеър Бенет била показала способностите си по национална телевизия. Според някои това е краят, а според други - ново начало.
Дарба: Манипулация на електричеството
Допълнителна информация: Ел работи като управител на компания след като баща й умира
Снимка:
Създаване на герой от сериал 003
Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Катрин Пиърс
Neutral
Neutral
Катрин Пиърс


Брой мнения : 1
Join date : 24.01.2011
Age : 32
Местожителство : Мистик Фолс

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 12:03 am

Име:

Катрин Пиърс

Героят ми е от сериала:

Дневниците на вампира

Възраст:

20човешки 289 вампирски

Раса:

вампир

Външен вид :

Kатрин е висока около 170 см.,с кестенява,
дълга,права (или къдрава коса,когато я къдри).Очите й са кафяви,много
красиви,когато ги погледнеш можеш да потънеш в тях,все едно си потънал в необятен свят с чудеса и приказни гледки. Има
прекрасно тяло.Като изваяно е. Кожата й е мека и
гладка,с прекрасни устни и очарователна усмивка. Катрин определено държи на външният си
вид.Старае се да го поддържа и засега определено успява.Това е и нещото,
което на пръв поглед виждат момчетата и точно заради перфектната й
визия тя има толкова много обожатели.

Характер:

Катрин...хмм..трудна за описание.Поради зодията
си (близнаци), брюнетката е много различна.Може да излезе една и когато
се върне да е съвсем друга.Понякога е мила,добра,нежна и услужлива,а
понякога може да бъде истинска кучка.Когато си постави нещо за цел,тя
непременно трябва да го има,в противен случей става истинско
дяволче.Катрин оценява всяко едно нещо дадено й от Бог
като:външност,ум,хитрост,ловкост и всички други нейни добродетели и
недостатъци за да се справи с това, което си е възложила за цел.

История:

Катрин е родена в далечната 1722 година,когато
всичко е било толкова..префърцунено,изискано,всяко едно движение или
усмивка е било гримаса,лъжливо..Естествено е имало и обичайните балове с
маски..Тъй като Катрин е била прислужница на богатият Деймън Салватор,е
било нужно тя да присъства на всички събития, на които и той е
присъствал.Отначало те въобще не се разбирали, но с течение на времето
отношенията им започнали да се изглаждат..станали приятели..много добри
приятели.Споделяли всичко един на друг..Една нощ,когато те били седнали
край реката както всяка вечер и отново си говорели,Деймън й казал,че е
влюбен в едно момиче.Когато тя чула думите "влюбен съм",изведнъж усетила
странно чувство,искало й се той да каже,че е влюбен в нея,но не.Когато
тя разбрала това,сякаш сърцето й било разбито на хиляди парченца.Тя не
му казала,че го обича,дори тя не била сигурна в това..мислела си,че го
чувства така, защото й е много близък приятел...и забравила тази
тема,заключила чувствата си дълбоко в сърцето си с хиляди катнари. Един
ден,когато бащата на Дей бил много болен,тя се грижила за него...той бил
болен с месеци..естествено тя била затрупана от задължения и забравила
да даде лекарствата на баща му.Той починал.Деймън бил толкова
разгневен,че я прогонил от имението.Казал й никога да не се връша.Стефан(братът на Дей),който бил влюбен в Катрин се опитал да й попречи но не успял.Тя
събрала багажа си,и побягнала през гората.Не знаела къде отива.Загубила
се.Може би с дни скитала съвсем сама.Една нощ докато тя отново се лутала
и търсела изход чула шум от близкият храст до нея. Огледала се,нямало
никой (поне на пръв поглед),когато тя се обърнала с гръб,усетила само
как зъби се забиват в нежният й врат.Изкрещяла от болката и изпаднала в
безсъзнание.На другата сутрин се събудила с огромен глад.Чувала звъците
на всяка една животинка в гората.Чувала и пътя край гората.В главата й
било пълен хаос.Все пак излязла от гората,спряла една карета,извлякла
мъжът вътре и източила кръвта му за секунди.Тя била ужасена от себе
си.Не знаела какво става,но се сетила че Дей й беше разказвал истории за
вампири..и тя бе същата като тях.Тя бе вампир.Не знаела кой я е
превърнал и още не знае..

Дарба:

чете мисли

Снимка:


Nina Dobrev

Създаване на герой от сериал Katherine-Pierce-katherine-pierce-11658723-550-413
Върнете се в началото Go down
Джулия Бел
♥Julia♥
♥Julia♥
Джулия Бел


Брой мнения : 210
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 12:13 am

Одобрена и добре дошла :P
Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Елена Гилбърт
Neutral
Neutral
Елена Гилбърт


Брой мнения : 3
Join date : 25.01.2011
Age : 34

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 10:57 pm

Име:
Eлена Гилбърт


Героят ми е от сериала:

Дневниците на вампира

Възраст:

21човешки

Раса:

Човек

Външен вид :

Елена е красиво младо момиче със стройна фигура , невероятни кафеви очи в които можеш да се загубиш.Буйна дълга ,тъмно кестенява коса която носи права в повечето време,но обича и да къдри.Кожата и има лек шоколадов загар и е мека като на бебе.Елена подържа фигурата си редовно с упражнения

Характер:

Елена е спокойно момиче , което трудно можеш да ядосаш,но също така е много ината и държи на думата си.Трудно можеш да я убедиш в нещо ако тя не реши,че си прав.Умее да убеждава в правотата си.Държи на хората които обича и е невъзможно да предаде когото и да било,по-скоро би предала себе си.

История:

Елена е родена в Мистик Фолс през 1990г. Расте като весело и обичано дете.Не е лишена от нищо.Но когато става на 17 родителите й умират в автомобилна катастрофа . Елена преживява тежка трагедията и пътува много по света.Елена е наясно със съществуването на вампирите и знае как да се пази от тях .Любопитството едва не я убива когато се забърква с вампир и той иска да я превърне.Тя успява да избяга и се заселва в Лос Анджелис за да търси нов живот.


Снимка:

Създаване на герой от сериал 11gnjnr

Нина Добрев
Върнете се в началото Go down
Клеър Бенет
Neutral
Neutral
Клеър Бенет


Брой мнения : 133
Join date : 23.01.2011
Местожителство : Ню Йорк

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 5:01 am

Одобрена си :) Добре дошла
Върнете се в началото Go down
eli




Брой мнения : 1
Join date : 26.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 9:19 pm

Име: Джо Харвел
Героят ми е от сериала: Supernatural
Възраст: 17
Раса: човек
Външен вид ( най-малко 3 реда ): Джо има дълга светло-руса коса и светло кафеви очи. Висока е около 165см.Има много лачезарна усмивка и когато я погледнеш се чувстваш весел.Кожата и е мека.Понякога лицето и става снежно бяло, а понякога бузите и порозовяват.Тялото и е стройно,като на модел.Обича да носи кожени якета и модерни обувки.Предпочита тесни дънки и туника от колко дълги вечерни рокли. Обича да си слага гланц.
Характер ( най-малко 4 реда ):Тя е момиче, което може да борави с различни оръжия за ловене на същества.Това я прави доста борбен човек. Не е избохлива,но пък когато се ядоса и си науми нещо непременно го изпълнява.Тя иска да се отнасят към нея като с пораснало момиче.Обича да се оправя сама с нещата.Понякога таи различни чувстава в себе си и не ги споделя.Тя има много въпроси на който не знае отговора , но се мъчи да ги рзбере.Като цяло тя е настроена приятелски към хората.
История ( най-малко 7 реда ): Родена е в САЩ.Майка и държи един бар, в който тя самата преди е работела там.Този бар крие много тайни.Там се събират ловци на същества.Баща и също е ловец,но е починал,когато е бил на лов.Майка и и забранява да се занимава с такива неща,защото мисли,че е много опасно за нея.Също така майка и мисли,че тя все още е неопитна,но Джо не мисли така.Една вечер се скарват ужасно много с майка си,защото не знае нищо за смъртта на баща.Тогава тя решава да избяга и да започне да лови същества.
Дарба ( за персонажи от Герои *задължително* ): Макар че е човек,тя притежава дарбата Електрична манипулация.
Допълнителна информация ( по желание ): Когато не може да разреши някой случай или нещо и се вижда съмнително,търси помощ от братята Уинчестър
Снимка:
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://www.wallpaperweb.org/wallpaper/babes/1920x1200/alona_tal_20091211_0069.jpg&imgrefurl=http://www.wallpaperweb.org/wallpaper/babes/alona-tal_1920x1200_43692.htm&usg=__Ptv217BzMqnymwaZkgL7Wzwzfe0=&h=1200&w=1920&sz=175&hl=bg&start=47&zoom=1&tbnid=FbX-9wqYZMyEFM:&tbnh=155&tbnw=207&ei=VBRATf-uBcXm4gaUrrmIAw&prev=/images%3Fq%3D%25D0%2590%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25BD%25D0%25B0%2B%25D0%25A2%25D0%25B0%25D0%25BB%26um%3D1%26hl%3Dbg%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:bg:official%26biw%3D1152%26bih%3D680%26tbs%3Disch:10%2C1026&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=391&oei=RhRATcqNJMH5sgavp7nTBA&esq=3&page=3&ndsp=16&ved=1t:429,r:5,s:47&tx=39&ty=81&biw=1152&bih=680


Последната промяна е направена от eli на Чет Яну 27, 2011 10:16 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Клеър Бенет
Neutral
Neutral
Клеър Бенет


Брой мнения : 133
Join date : 23.01.2011
Местожителство : Ню Йорк

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 5:08 am

Оправи си историята, външният вид и характера
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Company
Company
Каролайн Форбс


Брой мнения : 51
Join date : 27.01.2011
Age : 33
Местожителство : Mystic Falls

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 8:21 am

Име:Каролайн Форбс/ прякор Барби
Героят ми е от сериала:Дневниците на вампира
Възраст:18
Раса (ако не е човек ):вампир
Външен вид ( най-малко 3 реда ):Каролайн е младо, красиво момиче. Тя е с руса коса, която понякога носи на къдрици или я изправя .Очите и са сивосини, омайващи и бляскави. Кожата и е светла и нежна. По лицето и могат да се забележат лунички.
Характер ( най-малко 4 реда ):Тя е разговорлива и весела. Обича да се конкурира с Елена и понякога се държи като кучка. Въпреки това, тя е добра приятелка и се опитва да помага. Ужасно любопитна е и умее да "пази" тайни. Тя е находчива, опитва се да постигне всичко, което си намисли, отказва се в краен случай.
История ( най-малко 7 реда ):Каролайн е родена в Мистик Фолс. Нейните родители са разведени и тя живее с майка си - шерифът на града. Каролайн е в постоянен конфликт с майка си. Тя постоянно се конкурира с Елена и дори когато е с Мат, тя се чувства ощетена и по-низшестояща от Елена. В началото се опитва да си присвои Стефан, но той я "отрязва". След катастрофата, Каролайн е в болница където положението и е влошено и тя трудно се възстановява. Деймън предлага да и даде от кръвта си, при което Бони и Елена се съгласяват. По - късно вечерта след завръщането си, Катрин отива в болницата при Каролайн и я задушава с възглавницата, казвайки и да предаде на братята Салватор, че играта е започнала. Кръвта на Деймън в организма и и помага да се върне към живота като вампир. След превръщането си, тя крие от майка си, че е вампир, но това не трае дълго. Когато майка и разбира, не иска да я вижда повече, но те двете провеждат чувствен разговор и Каролайн изтрива паметта на майка си. Тя получава от Бони пръстен, който и помага да излиза на слънчева светлина, но никак не го харесва. С всеки изминал ден тя се преборва с повече трудности и научава нови уроци за вампирския живот.
Дарба : заличител
Допълнителна информация ( по желание ):
Снимка:
Създаване на герой от сериал Candice-Accola-7


Последната промяна е направена от valentina_.k на Пет Яну 28, 2011 6:30 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джулия Бел
♥Julia♥
♥Julia♥
Джулия Бел


Брой мнения : 210
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:50 pm

Обогати си историята и характера и си одобрена :P
Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Джулия Бел
♥Julia♥
♥Julia♥
Джулия Бел


Брой мнения : 210
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 12:25 am

Име:
Блеър Уолдорф

Героят ми е от сериала:
Клюкарката

Възраст:
18



Външен
вид:
Създаване на герой от сериал Blair-waldorf

Характер:
Блеър
и човек с много силен,но на моменти странен характер.Момичето и родено
за лидер и става такъв в гимназията.Би се увлича по модата и по
пътешествията.



История:
Блеър
е родена в Манхатън,но на 3 годишна възраст заминава с родителите
си...след дългогодишно отсъствие момичето се връща в големия град и
остава там.След гимназията и лидерството си там,Блеър мечтае да бъде
приета в Йеил,но с течение на обстоятелствата започва да учи в
Колумбийския университет

Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Джулия Бел
♥Julia♥
♥Julia♥
Джулия Бел


Брой мнения : 210
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 12:26 am

Премествам я тук, защото тук е правилното място...и все пак одобрена си, въпреки малкото описание, но то от филма се поразбира. :P
Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Jenny Humphrey
Neutral
Neutral
Jenny Humphrey


Брой мнения : 1
Join date : 27.03.2011
Местожителство : New York : upper East Side

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:44 pm

Име: Jenny Humphrey

Героят ми е от сериала: Gossip Girl

Възраст: 17

Външен вид : Има хубава руса коса и прекрасни сини очи.Облича се по последна мода.Обича и сама да си прави дрехите.Не е много висока,но много обича да носи високи токове.За нея е задължително да изглежда добре.

Характер: Jenny е мила и добра.Обича да се забавлява.Понякога може да бъде и доста лошо ако някой я изиграе.Не обича да я лъжат.Иначе им се връща двойно.Много обича семейството си.За него тя би направила всичко.Не обича да се застоява на едно място.
Обича да е в движение.

История: Родена и отрасна в New York тя е едно типично бруклинско момиче което обича модата.Още от малка тя скицира и прави собствени дрехи.Майка й и баща и се разделят когато е много малка.Има по-голям брат Дан.След известно време разбира че има и друго семейство.Това на Серина Ван Дер Удсън.Отначалото не не иска да се сближава с тях,но с течение на времето сетопяват ледовете между тях и стават семейство.

Снимка:Създаване на герой от сериал Ku4kataaaaaa
Върнете се в началото Go down
Джулия Бел
♥Julia♥
♥Julia♥
Джулия Бел


Брой мнения : 210
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 7:45 pm

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Gossip Girl




Брой мнения : 2
Join date : 27.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 9:25 pm

Име: Е душици, можете да ме наричате Клюкарката...не мисля да ви издавам истинската си самоличност, това ще бъде просто престъпление!

Възраст: не знаете ли че е обидно да се пита една дама за възрастта й...

История: Е престъпление е да издавам самоличността си, така че ще останете неинформирани...до последно!


Върнете се в началото Go down
Катрин <3
♥The psychotic bitch♥
♥The psychotic bitch♥
Катрин <3


Брой мнения : 63
Join date : 26.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 10:18 pm

Естествено..нашето клюкарче е одобрено (:
Върнете се в началото Go down
Хана Марин
Neutral
Neutral
Хана Марин


Брой мнения : 9
Join date : 26.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 11:03 pm

Име:
Хана Марин
Героят ми е от сериала:
Pretty Little Liars / Малки Сладки Лъжкини
Възраст:
17
Външен вид ( най-малко 3 реда ):
Има руса и дълга коса.Косата е мека и гладка на допир. Кадифената кожа на Хана е
като идеална.Очите на Хана са сини и пленяващи. Тя е всичко за което си е мечтала.
Облечена по последна мода, с пусната коса, Хана е повече от
привлекателна.

Характер ( най-малко 4 реда ):
Хана Мерин получава каквото иска. Колкото по-забранено е, толкова
по-добре - независимо дали това са чисто нови дизайнерски очила, вредна
храна, готиното момче от онази маса или крадитната му карта. Тя е
кралицата в училището, която умее перфектно да се крие зад фасадата на
съвършения живот. Трудно може да падне от стола си на царицата пчела.

История ( най-малко 7 реда ):
Родена и отгледана в Роузууд. Живее със заетото си семейство. Когато е в
седми клас, родиелите й се развеждат. Това е трагедия за нея, но външно
го приема добре. Когато се среща със доведената си сестра се депресира.
Очевидно Мери е по-добра във всичко. Красива и слаба, добра и мила. Тогава Хана се взима в ръце и решава да се промени.
Точно в тази годниа се присъединява към групичката на Алисън. Най-известните.
След
изчезването на Алисън започват кражбите на Хана и майка й започва да й
обръща повече внимание. А за да премахне обвиненията към дъщеря си
започвада излиза с полицая и дори започва да го харесва.
Когато Али
изчезва, Хана поема кралството. Става кралицата на училището в Роузууд.
Тя и Мона стават първи приятелки. Колкото й добри приятелки да са, тя
винаги е била по-горе на стълбичката от Мона. И винаги ще е. Но не се
знае дали ще се задържи на своят трон...

Допълнителна информация :

Когато стават приятелки с Алисън, Хана прави всичко за да бъде като нея. Подлага се на много диети и накрая успява да се превърне в момичето, което винаги е искало да бъде.

Снимка:

Създаване на герой от сериал 183


Последната промяна е направена от Хана Марин на Нед Мар 27, 2011 11:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://stars-rpg.bulgarianforum.net/forum.htm
Катрин <3
♥The psychotic bitch♥
♥The psychotic bitch♥
Катрин <3


Брой мнения : 63
Join date : 26.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Мар 27, 2011 11:03 pm

Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
Chuck Bass
Neutral
Neutral



Брой мнения : 3
Join date : 29.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 11:00 pm

Създаване на герой от сериал Chuck BassEd Westwick

Име:
~ Чък Бас

Герой от сериала:
~ Gossip Girl

Възраст:
~ 18

Външен вид:
~ Същинският мил красавец!? Да бе да...в някоя алтернативна вселена, където
всичко е с главата на долу.
Външният вид на Чък издава доста за него. От далеч си прилича на развратник, какъвто в действителност е. Той има чуплива коса в черен цвят, която под държа но това не означава, че е от онези кифли мислещи само за външният си вид.
Чък е с добро телосложение и мускулесто тяло, но не прекалено...

Характер:
~
Винаги елегантен, потаен и отмъстителен, истински баровец, който сменя момичетата като носни кърпички.
Характерът
на Чък е сложен. Той е доста твърдоглав и мрази да му нареждат...Доста
самовлюбен и честно казано малко са хората за които му пука..

История:
~
Чък е роден в
Манхатън/ Ню Йорк. Майка му умира при раждането му, но той е твърде зает
с купони и момичета, че да мисли за нея, а пък и без това си е
непукист...не му пука особено за нея. Чък е син на един от най -
богатите мъже в цял Ню Йорк.

Винаги елегантен, потаен и отмъстителен, истински баровец, който сменя
момичетата като носни кърпички, той е известен като най-богатия бъдещ
наследник в Ню Йорк сити.
Когато Блеър се разделя с дългогодишния си приятел Нейт, след интересна
сценка в новия стриптийз клуб на Чък - "Виктрола", Бас се оказва в
лимузината си с отчаяната Блеър, карайки я за вкъщи. Силното взаимно
привличане ги кара да се нахвърлят страстно един върху друг. Така Блеър
загубва девствеността си с Черния принц Чък, а не с Белия рицар Нейт,
което води до заплетен любовен триъгълник.



Върнете се в началото Go down
Катрин <3
♥The psychotic bitch♥
♥The psychotic bitch♥
Катрин <3


Брой мнения : 63
Join date : 26.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeВто Мар 29, 2011 11:45 pm

Одобрен!
Върнете се в началото Go down
Деймън Салватор
Neutral
Neutral
Деймън Салватор


Брой мнения : 11
Join date : 09.04.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 8:57 pm

Име: Деймън Салватор

Години: изглежда на 22, но е на 150

Раса: Вампир

Кръв: Човешка
Външен вид:Той е красив и много чаровен.Той е с черна коса и зеленикави очи.Обича неофициалните дрехи, нещо по бунтарско и удобно.

Характер:
Той е по-големия брат на Стефан, но коренно различен. Деймън е силен,
чаровен и самодоволен, който лесно може да премине от непринуден и
закачлив до зъл за секунди. Интересът му към Елена смущава Стефан,
защото за разлика от него Деймън няма проблеми с това да убива хора.

История:
През 1864 година Деймън и Стефан Салваторе срещат Катрин.
Момичето-вампир, в което и двамата се влюбват. Тя ги превръща във
вампири. По характер Деймън и Катрин не се различават особенно. Но в
града се разбира, че има вампири и хората от селото ги затварят в
гробница. Там те умират, защото е била подпалена. Само че Катрин се е
измъкнала преди пожара и е спасила живота си.
След години в търсене
на жената, която обича, накрая Деймън се отказва. Стъписва го истината,
че през цялото това време тя е била навън и нито веднъж не го потърсила.
А той се е притеснявал... търсел е начин да я измъкне от вечния й
затвор.

Допълнителна информация: Има дарбата да манипулира другите, като им внушава мисли.

Снимка:
Създаване на герой от сериал Pic-of-ian-somerhalder_552x764
Върнете се в началото Go down
Джулия Бел
♥Julia♥
♥Julia♥
Джулия Бел


Брой мнения : 210
Join date : 23.01.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 8:59 pm

Одобрен и добре дошъл!
Върнете се в началото Go down
https://pretty-gossip-heroes.bulgarianforum.net
Серена Ван ДерУудсен
Neutral
Neutral
Серена Ван ДерУудсен


Брой мнения : 3
Join date : 10.04.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 5:25 am

Име:
Серена Ван ДерУудсен
Героят ми е от сериала:
Gossip Girl
Възраст:
18
Раса (ако не е човек ):
човек

Външен вид ( най-малко 3 реда ):
Серена има сълга чуплива руса коса със сиво-сини очи. Фигурата и е изящна ,висока и строина.Събира повечето мъжки погледи и винаги се е радвала на внимание от тяхна страна.

Характер ( най-малко 4 реда ):
Серина е волна душа, която вярва в доброто в хората и личната свобода.
Тя е лъчезарна, отворена и постига всичко без много усилия, което
поражда ревност в другите наред с факта, че е считана за много красива и
привлекателна. Но тъй като е перфектна не може лесно да намери голямата
любов. Серина има репутацията на разюздена млада дама, която има навика
да купонясва в комбинация с алкохол и дрога.

История :
Серена е
родена в богато семейство в Ню Йорк.Нейното семейство е страшно богато и
организира най-големите приеми и благотворителни работи в Ню Йорк. Ес
учи в Констанс елитно училище за момичета,но бива изгонеена и майка и я
праща в Интернат.Но след една година тя се връща и осъзнава ,че нещата
не са такива каквито ги е била оставила.И почти никой не се радва на
завръщането й


Допълнителна информация ( по желание ):
Обича купоните
Шопинга
Приятелите си
Снимка:
Създаване на герой от сериал Serena_van_der_woodsen
Върнете се в началото Go down
Катрин <3
♥The psychotic bitch♥
♥The psychotic bitch♥
Катрин <3


Брой мнения : 63
Join date : 26.03.2011

Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitimeНед Апр 10, 2011 5:40 am

Одобрена!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Създаване на герой от сериал Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създаване на герой от сериал   Създаване на герой от сериал Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създаване на герой от сериал
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Създаване на измислен герой
» Герой от сериала Малки Сладки Лъжкини (Pretty Little Liars)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
http://pretty-gossip-heroes-diaries.bulgarianforum.net :: Всичко за героят ви :: Създаване на герой-
Идете на: